> autohits.horys.com :.
 
 

Pravidla našeho systémuRegistrací zároveň potvrzujete že znáte tato pravidla a berete je jako závazek:

Uživatel, který poruší pravidla a nebo používá nějaký manipulační systém, bude potrestán odečtením nejméně 100 bodů z konta. Přesné "potrestání" bude posuzované AutoHits týmem podle toho jakou mírou se uživatel dopustil porušení pravidel. V závažných případech bude Vaše konto zablokováno.


1. Není dovoleno AutoHits nějak donutit zobrazení započítat, navzdory tomu,že jste neviděli žádnou stránku. Tento druh manipulace vede k bezodkladnému zrušení konta.

2. Uživatel sa zavazuje Viewbar neotvírat automaticky v jiných Frames, IFrames anebo podobném. Uživatel bude používat Viewbar jen přes daný odkaz a pouze na jednom počítači v danou chvíli.

3. Systém AutoHits.horys.com není zodpovědný za obsah anebo obrázky, které byly ve výměnném systému zobrazené. Tímto se naplno distancujeme od obsahů uživatelských stránek!!!!!

4. Na osobu je dovoleno jen jedno konto.

5. Ponecháváme si právo, bezdůvodně osoby z našeho systému vyloučit

6. "Spam" je zakázaný, proto není dovolená nevyžádaná reklama ve formě emailů, vyplňováním v novinkách, telegramech,fórech,knihách návštěv atd. na získavání nových užiatelů (referrals). Odměna za nového uživatele systému náleží uživateli až ve chvíli kdy je uživatel aktivní a použivá systém ke zobrazování svých stránek. Pokud se tak nestane, bude odmena uzivateli odebrána bez náhrady.

7.Předpisový provoz např. nepřetržitý provoz není garantován. Za všechny škody, které tím nastanou nepřebíráme žádnou zodpovědnost.

8. Ponecháváme si právo nabízené služby kdykoli změnit. Uživatelé o tom budou stále informováni.

9. Webstránky, jejichž obsahem je: rasismus, vyvolávání k násilí a všechno ostatní, co je posuzované jako ultra-pravicové a ilegální se nemohou stát uživateli.

10. Na stránkách nemohou být vložené žádné skripty, které ruší normální surfování. K tomuto patří ty:
 • které aktuální stránky v sekundovém rytmu vtláčejí do předpolí.
 • u kterých se při otevření, zavření a nebo při pobídnutí se na stránce otvírají okna (Popups).
 • u kterých se Frame ve Viewbaru zničí a zvětší se na celkovou velikost stránky (Frameničitel).

  11. Stránky, které inicializují instalaci dialerů a nebo něčeho podobného a nebo stránky, u kterých popup inicializuje instalaci dialeru a nebo se vložily jako startovací stránka a nebo bookmark budou zablokované.

  12. Nepřijaté budou stránky, které lomí frame, a tím trvale ovlivňují náš systém.

  13. Jsou zakázány stránky, které ruší uživatele systému zvuky nebo hudbou.

  14. Jsou zakázány stránky které obsahují vyobrazení sexuálního aktu nebo pornografické materiály v jakékoliv podobě. Na takovéto stránky může být upoutáno textovou formou. Musí být ovšem uvedeno Varování o přístupnosti takovýchto stránek.

  15. Každá stránka múže být v systému vložena pouze jednou. Je zakázáno vkládat stejné stánky do systému vícekrát.

  16. Je zakázáno vkládat do systému jakékoliv konkurenční autohits systemy nebo odkazy na ně.

  17. My zachováváme v každém přestupku proti zákonům nebo pravidlům následující kroky: Tresní oznámení kvůli podvodu a nebo poškození Image, Smazáním pohledávek a nebo referenta, snížení výměného ratia.

  18. Akceptujete, že Vás budeme informovat v nepravidelných obdobích v newsletru ohledně výpadků serveru, nových Features, napravení chyb a ostatních novinek.

  19. Ponecháváme nám právo tyto pravidla kdykoli změnit bez jakéhokoliv předčasného prohlášení. Každému uživateli to bude oznámeno a ten musí tato nová pravidla akceptovat, aby mohl náš systém i nadále používat. Akceptuje-li uživatel tyto změny, stanou se okamžitě platné. Odporuje-li uživatel změněným pravidlům, není oprávněný nadále náš systém užívat. Naspořená "pohledávka" je tím ztracena.

  20. Kdo poruší pravidla, riskuje zablokování a nebo též i že jeho konto bude bez varování zrušeno. Tím se ztratí všechny kredity. Pokud si nejste jisti, tak se radši předem zeptejte.

  Team autohits.horys.com

 • .: NAVIGACE :.
  Statistika autohits.horys.com

  20500 registrovaných uživatelů
  175 uživatelů aktivních během poslední hodiny.
  711 uživatelů aktivní během posledního týdne.
  Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
   
   
  OSTE v3.6 © 2011 Tyler Hall + Horys. Veškeré materiály zveřejněné na tomto serveru nesmí být použity bez souhlasu autora.